Je skvělé vidět spokojenost klienta.

Klient mě oslovil ohledně prodeje tohoto domu, který původně sloužil jako zemědělská usedlost. Vzhledem ke stavu a velikosti domu nebylo úplně jednoduché najít zájemce, i když cena byla odpovídající. Nicméně během dvou měsíců jsme našli zájemce a zarezervovali tento dům. Moc mě těší, když se s klienty potkám a vím, že byli s mou prací spokojeni a ví, že se na mě kdykoliv mohou obrátit. 

Parametry

Typ nemovitosti:
Rodinný dům
Lokalita:
Poběžovice, Ohnišťovice
Velikost:
470 m2
Stav:
dobrý

Slovo Klienta

Dobrý den, s real. makléřem jsem byl nadmíru spokojen. Informace o všem, co se týkalo nabídek, prohlídek a vyřizování prodeje jsem dostával včas a velice jasně a srozumitelně. Jsem velice rád, že jsem prodal svojí nemovitost přes MM reality a makléře mohu jen doporučit. Děkuji MM reality Kučera
Marie Kučerová

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 775 248 431

Přečtěte si další příběh

Není nad doporučení od spokojených klientů.
Tuto zakázku jsem získala na základě doporučení od svého spokojeného klienta. Díky skvělé prezentaci domu jsme měli velmi rychle zájemce o koupi.  Financování této nemovitosti probíhalo z prodeje nemovitostí kupujících. Na vzdory zdlouhavějšímu průběhu prodeje jejich nemovitostí u jiné RK, jsme zvládli jsme vše v rámci tříměsíční rezervace. Není nad to prodávat a kupovat nemovitost pod střechou jedné realitní kanceláře. Obchod na sebe krásně navazuje a nedochází ke zbytečným prodlevám. 
Přečíst si příběh